• Zomer
  • Winter
  • Hele jaar

Oud besturen

Hieronder vind je een lijst van de oud besturen van G.S.S.V. Tjas helaas is de lijst nog niet compleet, weet jij meer van de oude besturen mail dan naar icie@tjas.nl

2017-2018 Bestuur Bouwman

Voorzitter:

Cas Bouwman


voorzitter@tjas.nl


Secretaris:
Anouk Goossens


secretaris@tjas.nl
 

Penningmeester: 
Sander Andela

 

penningmeester@tjas.nl
 
Sportcommissaris: 
Erik Groeneveld


sportcommissaris@tjas.nl


Commissaris Intern:
Dagmar Mul


commissarisintern@tjas.nl

 

Commissaris Extern:
Jeroen Rozema


commissarisextern@tjas.nl

V.l.n.r Anouk, Jeroen, Sander, Cas, Dagmar, Erik


2016-2017 Bestuur Sinnema

Voorzitter:
Lisanne Sinnema

 

Penningmeester:
Hedwig Fossen


Sport Commissaris:
Anne Lambrechts


Commissaris Intern
Judith Loopers


Commissaris Extern
Renske Cazemier

V.l.n.r. Anne, Judith, Lisanne, Hedwig, Renske


2015-2016 Bestuur Haarsma

 

Voorzitter:
Jeljer Haarsma


Secretaris:
Miriam Kerkhof

 

Penningmeester:
Frank Hazeborg


Sport Commissaris:
Anna Julia Janssen


Commissaris Intern
Maartje Ruskamp


Commissaris Extern
Lotte Tenkink

 

 

 V.l.n.r. Miriam, Anna Julia, Maartje, Jeljer, Lotte, Frank


2014-2015 Bestuur Steenkamp

 

Voorzitter:
Philip Steenkamp


Secretaris:
Nienke Eilander

  

Penningmeester:
Mark Oost


Sport Commissaris:
Rutger de Vries


Commissaris Interne
Corina van der Lei

 

 

 V.l.n.r. Rutger, Corina, Nienke, Phillip, Mark


2013-2014 Bestuur de Boer

 

Voorzitter:
Sjoukje de boer

Secretaris:
Piter Sybesma

 

Penningmeester:
Tom Terpstra

Sportcommissaris:
Guido van Gelder


Algemeen Adjunct:
Elske van Raaphorst

 


2012-2013 Bestuur ter Pelkwijk

 

Voorzitter:
Carolien ter Pelkwijk

Secretaris:
Emiel Stam

 

Penningmeester:
Matthijs Plas

Sportcommissaris:
Erik van de Worp

Algemeen Adjunct:
Loes Janssen

 


2011-2012 Bestuur Van der Zee

 

Voorzitter:
Sybren van der Zee

Secretaris:
Kirsten Kniepstra

 

Penningmeester:
Eddy Derksen

Sportcommissaris:
Ynse Segaar

Algemeen Adjunct:
Nienke Schaap

 


2010-2011 Bestuur De Rond

 

Voorzitter:
Tirza de Rond

 

Secretaris:
Marieke Dekker

 

Penningmeester:
Bert van Mourik

Wedstrijdsecretaris:
Elze Jonker

Algemeen Adjunct:
Berber van den Hengel

 


2009-2010 Bestuur Dubbelaar

 

Voorzitter:
Marloes Dubbelaar

 

Secretaris:
Anne Vink


Penningmeester:
Ben Kloosterboer

Wedstrijdsecretaris:
Maud Smeets

Algemeen Adjunct:
Anita Baltus

 


2008-2009 Bestuur Van Arragon

 

Voorzitter:
Roos van Arragon

Penningmeester:
Wilfred Vogd

Secretaris:
Belinda van Alphen

Wedstrijdsecretaris:
Marjory Koller

Algemeen Adjunct:
Rolinde Alingh

 


2007-2008 Bestuur Daamen

 

Voorzitter:
Bram Daamen

Penningmeester:
Sonja Leeuw

Secretaris:
Lisette Zwagerman

Wedstrijdsecretaris:
Johan Tomson

Algemeen Adjunct:
Harm Haarlink

 


2006-2007 Bestuur Dijkema

 

Voorzitter:
Nienke Dijkema


Penningmeester:
Christa Brugman


Secretaris:
Esther Hamoen


Wedstrijdsecretaris:
Margriet Laseur


Algemeen Adjunct:
Frans Kremer

 


2005-2006 Bestuur Smeenk

 

Voorzitter:
Robert Smeenk


Penningmeester:
Kristel Muijs


Secretaris:
Esther van der Valk


Wedstrijdsecretaris:
Aletta de Rooy


Algemeen Adjunct:
Eveline Staal

 


2004-2005 Bestuur Ruiter

 

Voorzitter:
Anton Ruiter

Penningmeester:
Elsa Berends

Secretaris:
Marloes Elshof

Vice-voorzitter:
Boris van Doorn

Wedstrijdsecretaris:
Els Visser

Algemeen Adjunct:
Jeroen Bonet

 


2003-2004 Bestuur Drijfholt

 

Voorzitter:
Fopke Drijfholt

Penningmeester:
Tom Nauta

Secretaris:
Feikje Riedstra

Vice-voorzitter:
Leendert van Achter

Wedstrijdsecretaris:
Afke Schippers

Algemeen Adjunct:
Josine ten Caat

 


2002-2003 en ouder

 2002-2003 Bestuur Smrkovskiy

Voorzitter:
Wouter Smrkovskiy
Penningmeester:
Martijn Egges


Secretaris:
Esther van der Valk


Vice-voorzitter:
Boris van Doorn


Wedstrijdsecretaris:
Aletta de Rooy


Algemeen Adjunct:
Eveline Staal

 


 2001-2002 Bestuur Niezink

Voorzitter:
Daniel Niezink


Penningmeester:
Lieke Hol


Secretaris:
Suzanne Persoon


Vice-voorzitter:
Maaike Telgen


Wedstrijdsecretaris:
Angelique Verdegaal


Algemeen Adjunct:
Eelco Jepkema

 


2000-2001 Bestuur Van Agthoven

 

Voorzitter:
Godfried van Agthoven


Penningmeester:
Jan Willem Alffenaar


Secretaris:
Pieter Miedema


Vice-voorzitter:
Roelien Linthorst


Wedstrijdsecretaris:
Karin de Roo


Algemeen Adjunct:
Jenneke Kramer

 


1999-2000 Bestuur Koops

 

Voorzitter:
Robert Koops


Penningmeester:
Mariska van Rossum


Secretaris:
Jane de Vries


Vice-voorzitter:
Hein Schepers


Wedstrijdsecretaris:
Jaap Nuis


Algemeen Adjunct:
Irene v/d Broek

 


1998-1999 Bestuur Twigt

 

Voorzitter:
Bas Twigt


Penningmeester:
Niels Affourtit


Secretaris:
Sybrich van der Roest


Vice-voorzitter:
Femke Giebels


Wedstrijdsecretaris:
Bertjan Buiskool


Algemeen Adjunct:
Alexandra van Bon

 


1997-1998 Bestuur Hubregtse

 

Voorzitter:
Ton Hubregtse


Penningmeester:
Leonieke Zomerdijk


Secretaris:
Anne Meint Henstra


Vice-voorzitter:
Constantijn Sanders


Wedstrijdsecretaris:
Marloes Kaal


Algemeen Adjunct:
Marjolijn Kooiman

 


1996-1997 Bestuur Van der Wal

 

Voorzitter:
Hilco van der Wal


Penningmeester:
Stoffel van Dieten


Secretaris:
Karin Wensink


Vice-voorzitter:
Anne Jorrtisma


Wedstrijdsecretaris:
Anne Jorrtisma


Algemeen Adjunct:
Tamara van ‘t Hek

 


1995-1996 Bestuur Janse

 

Voorzitter:
Dorien Janse


Penningmeester:
Mendel Koolhof


Secretaris:
Anne Jorritsma


Vice-voorzitter:
Hilco v/d Wal


Wedstrijdsecretaris:
-


Algemeen Adjunct:
Stoffel van Dieten

 


1994-1995 Bestuur Glastra

 

Voorzitter:
Marco Glastra


Penningmeester:
Dorien Janse


Secretaris:
Karin Gomarus


Vice-voorzitter:
Eduard Reitsema


Wedstrijdsecretaris:
Erik Wensink


Algemeen Adjunct:
Cees-Jan Brouwer

 


1993-1994 Bestuur Leenstra

 

Voorzitter:
Wiebe Leenstra


Penningmeester:
Yde Wierda


Secretaris:
Anouk Lutke-Veldhuis


Vice-voorzitter:
Monique van Wieren


Wedstrijdsecretaris:
Mark Stam


Algemeen Adjunct:
Karin Gomarus

 


1992-1993 Bestuur Woud

 

Voorzitter:
Gina Woud


Penningmeester:
Wiebe Leenstra


Secretaris:
Monique Poppema


Vice-voorzitter:
Wilfred de Jonge


Wedstrijdsecretaris:
Monique van Wieren


Algemeen Adjunct:
Yde Wierda

 


1991-1992 Bestuur De Jong

 

Voorzitter:
Nynke de Jong


Penningmeester:
Gina Woud


Secretaris:
Monique Poppema


Vice-voorzitter:
Serge v/d Witte, later Wilfred de Jonge


Wedstrijdsecretaris:
Jan Blok


Algemeen Adjunct:
Monique van Wieren

 


1990-1991 Bestuur Middelveldt

 

Voorzitter:
Ineke Middelveldt


Penningmeester:
Obbert v/d Hoorn


Secretaris:
Annete Koopman


Vice-voorzitter:
Lisette Arendshorst


Wedstrijdsecretaris:
Wouter ten Cate


Algemeen Adjunct:
Welmoed Beenen

 


1989-1990 Bestuur Stienstra

 

Voorzitter:
Aletta Stienstra


Penningmeester:
Ineke Middelveldt


Secretaris:
Lindy Messchendorp


Vice-voorzitter:
Geert-Hessel de Boer


Wedstrijdsecretaris:
Arnold de Boer


Algemeen Adjunct:
Roel Klungel


Twitter